Oldies Musica Radio

Oldies Musica Radio 34

Jesteś fanem oldies?

Jesteś fanem oldies?

Jesteś fanem oldies?

Nie mogę się doczekać, aby mieć oldies radio na Androida?

Nie więcej patrzeć, Oldies Muzyka Radio jest gotowe do pobierz za darmo z jego golden oldies!

Dostępne funkcje:

- Tryb głośnomówiący lub słuchawkowy

- Ustaw radio jako alarm

- Funkcja stopera i budzika, dzięki którym radio może włączyć i wyłączyć się samo w określonym czasie

- Specjalny widget w powiadomieniach pozwala zarządzać listą radiostacji nawet gdy aplikacja jest wyłączona

- Użyj funkcji widgetu aby utworzyć własne skróty dla ulubionych stacji radiowych.

- Stwórz listę ulubionych stacji dla szybkiego dostępu

- Wybierz przycisk ‘więcej’ aby poznać nasze inne aplikacje

- Zapisz i udostępnij ulubione stacje radio na Twitterze i Facebooku

Możesz słuchać muzyki bezpłatnej aplikacji Oldies z lub bez słuchawek i wymiany doświadczeń z tym radio FM w czasie słuchania muzyki 60s i 70s, a następnie bilboard 80-tych z ludzi wokół.

Jeśli chcesz, aby zasnąć przy dźwiękach muzyki, ustawić timer dla stacji radio Oldies i będzie wyłączyć sam w momencie chcesz. Z drugiej strony, ustawić alarm, aby Cię obudzić rano istacja radiowa włączy się w określonym czasie.

Idź cały nostalgiczny i cieszyć się muzyka lata 80 ze swoimi przyjaciółmi i rodziną. Darmowe radio pozwala słuchać do strumieniowego przesyłania muzyki, znaleźć górną muzykę wszystkich alarm i starsi trafień , bo Internetowe Radio ma to wszystko dla telefonu Android lub Tabletki.

Utwórz skrót do ulubionej stacji darmowe oldies na ekranie głównym. W celu kontroli stacji, widget z aplikacji pojawi się w powiadomieniu. Ten android aplikacja jestpołączenie stacji internetowych, które nadają utwory muzyczne i wykresy z różnych części świata .

Radiowych zebrane za stworzenie tego internetowego aplikację radiową , to tylkozbiór oldies music trzeba . W tej aplikacji znajdziesz wiele stacji radiowych, oraz do szybkiego dostępu , dodać je do ulubionych oznaczając je gwiazdką .

A co z lat 50-tych ? Złote Przeboje nigdy nie może być złoty bez wolnej muzyka lat 80, 70s, 60s. i przeboje 50 s zebranych razem w Oldies Radio darmo dla Ciebie, abywiększość z nich. Przygotowaliśmy mieszankę Oldies stacji radiowych wypełnionych najlepszych oldies songs można zapamiętać . Na Live Radio pochodzi z różnorodności stacji dostępnych w sieci, więc na pewno znajdziesz złote przeboje, piosenki, które będzie ustawić zegar z powrotem .

Będzie pamięci pasa w dół a następnie Oldies but Goodies nigdy nie było łatwiejsze. Radio Free oldies aplikacja jest zaprojektowana w taki sposób, aby nadającej najbardziej poszukiwanych bezpłatne stacje wokół , wyposażony w najlepsze darmowe oldies piosenki nie jest. Oldies aplikacja radiowa ma każdą piosenkę oldie może pragnienie tak pobierz Oldies muzyki za darmo!

Informacja o licencji:

Ta aplikacja powstała w ramach współpracy z najlepszymi stacjami radio w Internecie. Jesteśmy bardzo wdzięczni za współpracę i wsparcie.

Aplikacja została przetestowana na: HTC One X (Android 4.0 Ice cream sandwich), HTC Sense 4,HTC Sense 5 (Android 4.2.2),HTC Desire (Android 2.2 Froyo, 2.3 Gingerbread), Sony Ericson (Android 2.3.6 Gingerbread), Sony Xperia Z (4.1.2 Jelly Bean, 4.4 KitKat), Samsung Galaxy S3 (4.0.4 Ice Cream Sandwich, 4.3 Jelly Bean, 4.2.2 KitKat), Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S5 (Android OS, v4.4.2 KitKat), Samsung Galaxy Note 2, Samsung Galaxy Note 3,Tablet Samsung Tab 3, Samsung Galaxy Mega 6.3, Samsung Galaxy mini 2, Nexus 5, Nexus 7 (4.4. KitKat), LG Nexus 4 (Android OS 4.2 Jelly Bean, 4.2 KitKat), Huawei Ascend.

Jest również kompatybilna z telefonami w sieci Tmobile, Orange, oraz Plus.

Jeśli masz jakieś uwagi lub sugestie, napisz do nas na adres nimaxy91@gmail.com. W wypadku zgłaszania błędów, prosimy o zawarcie informacji o urządzeniu i systemie operacyjnym.

Oldies Musica Radio

Download

Oldies Musica Radio 34

Opinie użytkowników o Oldies Musica Radio